Kretinga – strategiškai patrauklioje vietoje

Išskirtinė Kretingos rajono ypatybė – patogi ir išvystyta susisiekimo infrastruktūra. Kretingos rajono centrą – Kretingos miestą – kerta Šiaulius ir Palangą jungianti A11 magistralė, nedideliu (22 km) atstumu driekiasi nacionalinės reikšmės, tris didžiausius miestus – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą – jungianti automagistralė. Kiti strategiškai svarbūs susisiekimo infrastruktūros objektai – per Kretingos miesto teritoriją nusidriekęs geležinkelis, netoli esantis tarptautinis Palangos oro uostas ir neužšąlantis Klaipėdos jūrų uostas. Šiandien Kretingoje daugiausia investuojama į logistikos paslaugų verslą, apdirbamąją gamybą, alternatyvią energetiką. Kretinga – patogi vieta plėtoti verslą žemės ūkio, turizmo ir pramonės srityse.

37,9 tūkst.

gyventojų

61,2 %

darbingo amžiaus gyventojų

Tapk ambasadoriumi

Ar nori būti Kretingos ambasadoriumi (-e) ir pasidalinti kontaktais verslininkų (-ių), kuriems būtų įdomu investuoti Kretingoje? Būk mūsų trūkstama grandis pasiekti investuotojus, tapk ambasadoriumi ir supažindink Kretingą su investuotojais. Junkis!

Apie tai, kokiu būdu galima gauti ES paramą verslo steigimui ir vystymui, kur reikėtų kreiptis, informaciją galima rasti www.verslilietuva.lt.

Investuok Lietuvoje informacija

Susidomėjai? Dėl investavimo pasikonsultuok su:

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėju