Didžiausi privataus sektoriaus darbdaviai

Darbo galimybių gali pasidairyti ir „Work in Lithuania“ puslapyje. Tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiam persikėlimui į Lietuvą.

Nori gauti darbo pasiūlymus atsiradus patraukliai darbo vietai Kretingoje? Registruokis kaip Globalus Kretingiškis ir gausi asmeninius darbo pasiūlymus. Prisijunk!

Verslo skatinimo priemonės

Kretingos mieste pramonės įmonių susitelkimo teritorijoje yra suformuota 15 skirtingo dydžio komercinės, pramonės ir sandėliavimo paskirties sklypų greta geležinkelio atšakos.

Kretingos rajono savivaldybė įgyvendina Investicijų pritraukimo ir verslumo skatinimo programą, pagal kurią taikomos žemės ir nekilnojamojo turto lengvatos.

Savivaldybė teikia ir tiesioginę finansinę paramą smulkiajam verslui.

Kad verslą kurti būtų lengviau: verslo skatinimo priemonės

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešoji biblioteka įgyvendina projektą „Verslo idėjų labirintas“.

Projekto tikslas – stiprinti bendruomenės narių verslumo kompetencijas, skatinti verslo idėjų sklaidą ir pristatymą visuomenei.

Profesionalių mokymų metu siekiama įkvėpti kretingiškius išsigryninti turimas idėjas ir pradėti nuosavą verslą, mažus verslus turintiems sustiprinti savo prekinį ženklą ir plėsti veiklą panaudojus išmaniąsias technologijas, pastūmėti ieškoti netradicinių idėjų ir specifinių verslo nišų, skatinti bendradarbiauti tarpusavyje ir susirasti naudingų verslo kontaktų, verslo partnerių.

Projekto kulminacija – žymių, sėkmingų verslininkų, savo srities profesionalų patirties dalijimosi renginiai su kretingiškiais.

Projektą „Verslo idėjų labirintas“ finansuoja:

Susidomėjai? Dėl verslo kūrimo pasikonsultuok su:
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyr. specialiste